Vánoční chaos.

8. december 2013 at 19:04 | Less |  my world
Můj bože.Sice zbývá ještě 3týdny do vánoc,ale já nevím co koupit našim.Bývaly časy co jsem to věděla už měsíce do předu. Pořád si říkám že je čas,jen abych ty dárky nejela kupovat 23.12.
Do nosu se mi line vůně vanilkových rohlíčků a perníčku a bůh ví čeho ještě.Miluji cukroví,ale kdo by se s nim chtěl drbat,že jo?Už mi je celkem blbě z toho užíraní těst a myslím že jsem si to vybrala až do silvestra. Předvánoční týdny jsou samé stresu, místo aby byly klidné a veselé. Co bych za to dala vrátit se do 5let a nic neřešit. Neřešit co koupit našim na vánoce!Stávět sněhuláka a nezachraňovat známky ve škole na poslední chvíli. Kde jsou ty chvíle?!
Moje kamarádka se stala mou múzou,ačkoliv se nechtěla dneska moc fotit,něco jsem zachytila,dám vám tu pár fotek. A musím zmínit že jsem si koupila dáreček. Trošku drahží. Stál mě 4 000,-. Je to ultrazoom-FujiFilm.!Je nádherná a už měla jeden úraz,ale přežila.Díky bohu.
Je za mnou i nejhorší víken v poslední době. Přežila jsem sobotní pohřeb a rozhodla se že už na žádné nepujdu. Tato osbova vysmrkala 5balíčku papir. kapesníčků a dostala rýmu. Nic víc si nemůžu přát..
Pamatujete si jak jsem vám jednou říkala o těch klucích,kteří nás předběhli na obědě? Takže. Jeden z nich jménem Michal, je "úžasný".Teda kdybych to měla shrnout začali nás sledovat a bylo tooo moc viditelné. A až moc náhodné. Pak my je,a nakonec jsme zjistili že jsou docela fajn. Akorát se nezmůžou na ani jedno blbé "ahoj".Proč proboha? Copak máme začít my?Rozhodně to nechceme řešit přes sociální sítě.Ale kdyby jste viděli jak to jen jde poznat,jak to jen dávají na jevo,..Vždy pukáme smíchy. Marně bych věřila a prosila,aby si tohle přečetl.
Hezký zbytek vánočního chaosu.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Jimmy Mindfucker | Web | 9. december 2013 at 18:03 | React

Proč všichni stresují tři týdny před vánoci? Záleží na tom vůbec?

2 Dakota -- staycomplicated.blog.cz | Email | Web | 12. december 2013 at 11:44 | React

To mi připomíná loňský Vánoce ! :D kdy jsem vzala mámu s autem a musela se mnou zajet do města 24. 12. ráno! protože ne že bych byla zapomnětlivá, ale prostě jen debilní. No i když letos to nevidím jinak .. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
Děkuji za návštěvu mého blogu! Doufám že se ti líbí mé články a moje nnázory na svět.
Děkuji za každý komentář či přečtění článku,jsem vděčná za stále čtenáře!
Nečekej že budu psát každý den. Zdroje většina obrázků je z Weheartit.
Mám vás ráda vaše Less♥