Už jenom jeden týden!

16. december 2013 at 18:25 | Less |  my world

Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today. (James Dean)


Tak si tak říkám xakru(proč to tak píšu?asi z mě to naučila kniha "Loď mezi hvězdami :-Dmuhaha) no říkám si proč ty kluky už nepozdravím?!Vždyť je to jen debilní "AHOJ".jenže já jsem srab.Ikdyž se nechávám inspirovat mým milovaným citátem,i tak to prostě nedokážu.Co už.
Do vánoc zbývá už jen jeden týden. Já už mám dárky napůl z krku a teda alespoň doufám že jsem dobře nakoupila a vyrobila. Sníh pořád nespadl z té věčně šedivé oblohy.Jak dlouho ještě budeme čekat. Bez sněhu jesou vánoce jako bez stromečku. Stejně si myslím že nasněží někdy až na nový rok.
Chtěla jsem něco udělat s tím ošklivoučkým lay,ale kašlu na to.Vůbec se mi do toho nechce,jdu si lehnout a přesvědčila jsem se že budu číst. Vesmír versus Alex Woods.-úžasná kniha.Přiměla mě tady hodit poslední sloku básně,která byla v knize zveřejněna: Mozek a Bůh totéž je,jedné Mince Strany Dvě. A liší se je-li to-tak, jak od Zvuku Slabika. On vlastně mozek vytvořil bůh. A Taky jsem uvažovala proč ty velká písmena?!A došla jsem k závěru že mince má sice každou stranu jinou,ale je to pořád ta samá mince. Takže se vlastně vůbec neliší. Tak jako se zvuk neliší od slabiky. Slabika je vlastně část zvuku. Kniha je trošku filozofická,ale úžasná,(teda zatím!)
Takže..k těm dárečkům.Ještě než vám to povím,dostala jsem Mýdlové konfety jako růžičky.Fialové. No páni.Vždycky jsem je viděla v obchodě,ale nikdy jsem vlastně nevěděla co to je. Je to na vzhled jako látková růže,ale je to vlastně mýdlo,které hodíte do teplé vody (ve vaně) a ona se pěkně rozpustí. Voní po levandulích a je to prima věcička.


Dále jsem mé milované mamince koupila rámeček,do kterého vložím naši fotku a pod to "Nejlepší máma na světe" snad se bude líbit. Uvažuji o nějakém krému a chtěla jsem ještě tužku na oči.
Pro taťku mám balík ořechových čokolád. Páš by se po nich mohl utlouct. No a pro sestřičku rubikovku,ale né tu normální nějakou jinakou z jisku. Chybí mi dokoupit/vyrobit ještě dáreček pro kamarádku,ta co je dole na té fotce.Ale poněvač ona o tomto blogu jako jediná ví,nenapíšu jaký dáreček mám za lubem.:-)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Rai. | Web | 18. december 2013 at 20:17 | React

Takže já jsem tě zkazila jo? :D Musíš mě jít zažalovat, že jsem tě přivedla na tvrdou hudbu :D Tak mi udělej radost a ještě začni sledovat anime, absolutně si zamiluj Hunger games a Divergenci :D to už bude komplet:DD
Já už mám všechny dárky z krku. Konečně. Ale stejně mám pocit, jako bych ještě něco neměla, tak uvidím :D To že není sníh mě štve, nesnáším vánoce na blatě. Je to hnus. Snad ještě stihne něco napadnout.

2 Terka | Web | 19. december 2013 at 20:05 | React

Už jenom týden <3

3 Qawp | Web | 19. december 2013 at 20:10 | React

taky jsem tátovi koupila čokoládu, taková vděčná věc :D ale určitě jim ty dárky udělají radost ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
Děkuji za návštěvu mého blogu! Doufám že se ti líbí mé články a moje nnázory na svět.
Děkuji za každý komentář či přečtění článku,jsem vděčná za stále čtenáře!
Nečekej že budu psát každý den. Zdroje většina obrázků je z Weheartit.
Mám vás ráda vaše Less♥