December 2013

tennejlepšíden♥napsatčlánek

30. december 2013 at 14:29 | Less |  my world

Anyone who says sunshine brings happiness has never donced in the rain

Kdo říká, že je slunce činí šťastným, ještě netančil v dešti.

Ahojik,slečny. Vánoce skoro fuč,dárky pryč, už jen ten silvestr a je po prázdninách. Nezdá se vám že to pluje nějak moc rychle?:-) Včera jsem poprosila bratrance,aby mi posal nějaké odkazy "jak fotit" je to celkem fajn:zde a zde. Zajímavé fakt.
Takže jsem něco zkoušela, a je to docela sranda, a taky to stojí silné nervy. Ná vánoce jsem dostala obal na foťáček a včera jsem šla fotit k přehradě. Skoušela jsem panoramu, ale jako je docelá divnám, páč jsem ji nikdy neměla rovno a vypadá to fakt komicky,ale tak můžete se kouknout. Dostali jset vše co jste si přáli?
Přála jsem si knihy..mám Aljašku, čtu ji a je naprosot úžasná. A ještě mám Musela jsem umřít.-pravdivý příběh. Takže mám ještě co dělat. Z knihovny jich mám také dost.
Také je u vás VELICE slunečno a teplo?Jaro,opravdu jaro.Jako sníh bude až půjdeme do školy. Lepší už to být nemohlo.


svíčkarna:rožnov pod radhoštěm

23. december 2013 at 18:16 | Less |  my world
Dneska jsme jeli do svíčkarny pod radkoštěm,musím vás tam oficiálně všechny pozvat. takhle to vypadalo. Uvařili nám punč a provedl nás ve výrobně. Jsou to vlastně svíčky,které nesmrdí když se svouknou a nevydávají saze. Jsou vyrobeny z něčeho ne z parafinu. A to (ten název jsem zapoměla) se vypařuje do obvzduší. Samozdřejmě ruční výroba takže jsou trošku drahší.Ty dva balíčky nejsou jen mé.Já jsem si koupila dvě malé a ještě jsme dostali dáreček. Fotečky ve zbytku článku. A jinak, taky vám nepřipadá že jsou vánoce? A mohl by být sníh,bez něho je to tu jak na jaře.A taky přeji veselé vánoce,šťastný nový rok a bohatýho ježíška.:)

Už jenom jeden týden!

16. december 2013 at 18:25 | Less |  my world

Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today. (James Dean)


Tak si tak říkám xakru(proč to tak píšu?asi z mě to naučila kniha "Loď mezi hvězdami :-Dmuhaha) no říkám si proč ty kluky už nepozdravím?!Vždyť je to jen debilní "AHOJ".jenže já jsem srab.Ikdyž se nechávám inspirovat mým milovaným citátem,i tak to prostě nedokážu.Co už.
Do vánoc zbývá už jen jeden týden. Já už mám dárky napůl z krku a teda alespoň doufám že jsem dobře nakoupila a vyrobila. Sníh pořád nespadl z té věčně šedivé oblohy.Jak dlouho ještě budeme čekat. Bez sněhu jesou vánoce jako bez stromečku. Stejně si myslím že nasněží někdy až na nový rok.
Chtěla jsem něco udělat s tím ošklivoučkým lay,ale kašlu na to.Vůbec se mi do toho nechce,jdu si lehnout a přesvědčila jsem se že budu číst. Vesmír versus Alex Woods.-úžasná kniha.Přiměla mě tady hodit poslední sloku básně,která byla v knize zveřejněna: Mozek a Bůh totéž je,jedné Mince Strany Dvě. A liší se je-li to-tak, jak od Zvuku Slabika. On vlastně mozek vytvořil bůh. A Taky jsem uvažovala proč ty velká písmena?!A došla jsem k závěru že mince má sice každou stranu jinou,ale je to pořád ta samá mince. Takže se vlastně vůbec neliší. Tak jako se zvuk neliší od slabiky. Slabika je vlastně část zvuku. Kniha je trošku filozofická,ale úžasná,(teda zatím!)
Takže..k těm dárečkům.Ještě než vám to povím,dostala jsem Mýdlové konfety jako růžičky.Fialové. No páni.Vždycky jsem je viděla v obchodě,ale nikdy jsem vlastně nevěděla co to je. Je to na vzhled jako látková růže,ale je to vlastně mýdlo,které hodíte do teplé vody (ve vaně) a ona se pěkně rozpustí. Voní po levandulích a je to prima věcička.

Vánoční chaos.

8. december 2013 at 19:04 | Less |  my world
Můj bože.Sice zbývá ještě 3týdny do vánoc,ale já nevím co koupit našim.Bývaly časy co jsem to věděla už měsíce do předu. Pořád si říkám že je čas,jen abych ty dárky nejela kupovat 23.12.
Do nosu se mi line vůně vanilkových rohlíčků a perníčku a bůh ví čeho ještě.Miluji cukroví,ale kdo by se s nim chtěl drbat,že jo?Už mi je celkem blbě z toho užíraní těst a myslím že jsem si to vybrala až do silvestra. Předvánoční týdny jsou samé stresu, místo aby byly klidné a veselé. Co bych za to dala vrátit se do 5let a nic neřešit. Neřešit co koupit našim na vánoce!Stávět sněhuláka a nezachraňovat známky ve škole na poslední chvíli. Kde jsou ty chvíle?!
Moje kamarádka se stala mou múzou,ačkoliv se nechtěla dneska moc fotit,něco jsem zachytila,dám vám tu pár fotek. A musím zmínit že jsem si koupila dáreček. Trošku drahží. Stál mě 4 000,-. Je to ultrazoom-FujiFilm.!Je nádherná a už měla jeden úraz,ale přežila.Díky bohu.
Je za mnou i nejhorší víken v poslední době. Přežila jsem sobotní pohřeb a rozhodla se že už na žádné nepujdu. Tato osbova vysmrkala 5balíčku papir. kapesníčků a dostala rýmu. Nic víc si nemůžu přát..
Pamatujete si jak jsem vám jednou říkala o těch klucích,kteří nás předběhli na obědě? Takže. Jeden z nich jménem Michal, je "úžasný".Teda kdybych to měla shrnout začali nás sledovat a bylo tooo moc viditelné. A až moc náhodné. Pak my je,a nakonec jsme zjistili že jsou docela fajn. Akorát se nezmůžou na ani jedno blbé "ahoj".Proč proboha? Copak máme začít my?Rozhodně to nechceme řešit přes sociální sítě.Ale kdyby jste viděli jak to jen jde poznat,jak to jen dávají na jevo,..Vždy pukáme smíchy. Marně bych věřila a prosila,aby si tohle přečetl.
Hezký zbytek vánočního chaosu.
Děkuji za návštěvu mého blogu! Doufám že se ti líbí mé články a moje nnázory na svět.
Děkuji za každý komentář či přečtění článku,jsem vděčná za stále čtenáře!
Nečekej že budu psát každý den. Zdroje většina obrázků je z Weheartit.
Mám vás ráda vaše Less♥