November 2013

Lysá hora

18. november 2013 at 16:55 | Less |  my world
Včera 17.11.2013 jsem zdolala vrchol Lysé hory. Jo,zní to divně.:3 Prostě jsem tam vylezla.Šli jsme nekratší stezkou, rovnou příč Lysé. Tvl. byla to fuška,na začátku jsem myslela že to vzdám. Ale pak ten výhled nahoře byl úžasný. Vyjeli jsme kolem 13:00 a na hoře jsme byli za hoďku. Pak nazpátek jsme stihli nádherný západ slunce. Společně s náma šel můj soused má kámoška a ještě kámoš od souseda a jeho pes. Kdyby sjte ho viděli,tohho kámoše. Typuju sice že mu bylo tak 30,ale ještě jak si v té boudě sundal to tričko:33 a ty bicepsi,já myslela že padnu. A pejsek byl taky úžasný.Jmenovala se Alaska, a říkali ji Ali. Už si nevybavuji rasu toho plemena. Od teď budeme s kámoškou chodit každý měsíc. Musí být užásná i ve sněhu. Už se příšerně těším na další výšlap. A v dohledné době chceme vyšlapat všechny hory v okolí. Dalším cílem je Smrk.:') Tady pár foteček.

TAG: Liebster Blog Award#1

9. november 2013 at 19:38 | Less |  my world
AmandaengstrandTákže:Dnedávno jsem celkem náhodou zjistila že jsem otágována.
Moc jsem se k tomu neměla,ale dneska konečně,,chci to mít už za sebou:DDlol.
Ale nedělá mi to problém.takže se celkem omlouvám těm lidem,které otáguji.Ať už z toho důvodu že miluji jejich blog a navštěvuji ho,a nebo já nevím:') Skrátka si teď tohle čte. Jestli nevíte co máte dělat.Takže: Odpovíte na otázky,které jsou támhle dole(tech10 -__-) a pak otágujete dalších 5lidí jako já vás. Je mi opravdu líto těch,kterí mají těchto tágu na blogu více.promiňte^_^ .Otázky od Rammy_s:

Jaká je tvoje nejoblíbenější dětská vzpomínka?
Tak to je těžko,nemám moc dobrou pameť:DAle oblíbená,na kterou si občas vzpomenu,by asi byla.Když mi naši oznámili že jedeme do Chorvatska. Po prvé jsme jeli k moři.Bylá jsem z toho celá vedle. Celou noc jsem nespala.Strašně jsem se těšila na moře a na ryby.A ještě si pamatuji jak jsem vyšilovala že tam budou žraloci.A že dál než 1m plavat nebudu. A furt mám za to že jsem tam viděla dvě ploutve.(nejspíš od delfína) a nebo si to můj mozek tak přepl že jsem už měla halucinace.

Kdybys mohla strávit sv. Valentýna s kýmkoliv na světě, kdo by to byl?
Abych řekla pravdu,nad touto otázkou jsem dlouho dumala.Jako první mě napdal takový Niall Horan,ale pak jsem si uvědomila.Na co mi je den sv. Valentýna prožitý se slavnou osobou,kterou vůbec neznám a vlastně k němu nic necítím.Sv. Valentýn by se měl strávit s osobou,kterou milujete nebo,která pro vás něco znamená. Já nemám v životě chlapce,ke kterému bych cítila tohle vše,zatím.Ale určitě bych (neuskutečnitelně) jele do Afriky a byla tam s chudýma dětma,které žádnou takovou rodinu nemají.Které neví ce je to mít rád svou mámu. A cítit v někom oporu.Byla bych tam s nimi a snažila se jim pomoci. Vím že je to docela blbé,ale sv.Valentýn pro mě znamená všední den tak jako každý jiný.

Co je pro tebe důležitější na partnerovi? Vzhled nebo osobnost?
Nechi vám lhát.Vím že by každý ze slušnosti napsal osbonost,ale já upřímně nevím co napsat.Nechci si nic nalhávat když napíšu že je to 50 na 50. Momentálně. Zajímají mě kluci hezcí,ale nepůjdu po nějakým..Ale myslím si že až jakci "vyrostu":DD tak se můj názor otočí.Poznám někoho,koho miluji srdcem natolik že mi bude jedno jestli má velký nebo malý nos a je štíhlý nebo při těle. Je těžké na to najít odpověď.I momentálně.

Kdybys mohla po celou dobu svého života říkat jen jednu větu, která by to byla?
Fíha,lehčí by bylo slovo.Ale budíš.Věta?Já ráda říkám že jsem měla pravdu.Vyvolá vá to ve mě úspěch.Ale nemohla bych ji říkat celý život. Strašně ráda za něco "děkuji".Myslím že bych mohla být vděčná že jsem na tomto světě.Tak co třeba "Děkuji mami!"

Kolikrát za den mrkneš?
Hele,tak to je podle situace.Když mám něco v oku jsem schpná mrknout 50x za minutu. Je těžké to odhadnout,protože jsem se na to nikdy nesoustředila a nikdy nějak nevnímala. Snad 1 000 000. Hele tak zítra to teda budu počítat,schválně jo,kolikrát mrknu.:DD

Představ si, že by si měla nějaou 'vadu', ale mohla si vybrat, která by to byla . Byla by to hluchota nebo slepota?
No rozhodně hluchota. Nemohla bych oslepnout a už nikdy nevidět. Svět je tak krásný,a to ho nemusím ani slyšet.Obě dvě jsou velice velké vady.Ale příjde mi že hluchota je jaksi "lépe zvladetelná" než slepota. Ale ani jedno bych nechtěla-_-

Oblíbená barva?
Má oblíbená barva většinou přichází s změnou ročních období nebo nálady v určitý den. Poslední dobou jsem si hodně oblíbila světle hnědou barvu.Je klidná jasná a vše říkající.Takže ano hnědá barva.

Máš radši Nutellu nebo Termix?
Pcheee,:D No,jelikoš ani jednu věc nejím moc často je to težké posoudit. Nutella je sice dobrá,ale strašně mě z ní bolí zuby. Je moc sladná,stačí mi jednou za čas. Ale termix,ten mám fakt ráda.Nejlépe vanilkový.Těch bych snědla najednou..-__-:') Takže volím si Termix!(podotknu že mnoho lidí neví co to je Termix a jak to chutná,jako jedna má kámoška:DD)

Když vidíš starého člověka v nesnázích pomůžeš mu, nebo ho necháš si klidně zlomit záda nebo cokoliv jiného?
Tak na tuhle otázku snad každý odpoví správně.Jasně že mu pomohu. Abych se přiznala ještě se mi nic takového akutního nestalo,že bych musela starému člověku pomoci. Ale myslím že mě to nemine.Vím ale jistě že nebudu stát jako přikovaná a hledět na něho,ale jisto jistě mu pomohu.

Máš nějakého plyšáka nebo jinou hračku do postele bez které neusneš?
Kdysi možná.Teď už nejspíš ne.Moji postel zdobí z velké čáasti hromada polčtářů.A žádný plyšák,takže asi ne.Ale mám takový malý bílý polštářek se kterým spím každou noc v mém pokoji. Jakmile si lehnu musím ho mít pod hlavou.Ale je to tak jen u mě v posteli.Když jedu někam pryč neberu si ho.Je strašně starý,ale já ho mám velice ráda.Zdobí mojí postel:')

Mé otázky:
#1 Kdyby jsi mohla bydlet kdekoli na světe,tak v jaké zemi?
#2 Když si obouváš boty,tak prvni pravou nebo levou botu?
#3 Jaká maličkost ti udělá radost?
#4 Jaké je tvé vysněné povolání a kde?
#5 Tvé životní motto?
#6 Může být člověk šťastný,jen pokud je s někým koho nadevše miluje?
#7 Jak by měl podle tebe vypadat ráj?
#8 Máš rači spontánost,nebo plánování?
#9 Jak zabránit kyberšikaně?
#10 Věříš v lásku na první pohled?

Taguji tyto osůbky:

Nell (snad si to čteš,promiň:D)
Mavis Alvira DeWoid, (Nevím jestli si tohle vůbec přečteš,ale byla bych ráda,mno:')
Nia Creep (snad si tohle čteš no:)

Děkuji za návštěvu mého blogu! Doufám že se ti líbí mé články a moje nnázory na svět.
Děkuji za každý komentář či přečtění článku,jsem vděčná za stále čtenáře!
Nečekej že budu psát každý den. Zdroje většina obrázků je z Weheartit.
Mám vás ráda vaše Less♥