Takový to lenošení<33

11. october 2013 at 20:46 | Less |  my opinions
Hned si k tomu pusťte tohle. (instrumental je lepší,než s textem);)
Momentálně sedím doma,a koukám z okna.A taky jsem odepsala jeden e-mailek(jojo,tobě-.-):)Dneska jsem byla zase v lese. Miluji ty barvy a tu vůni. Běžela jsem na své tajné a oblíbené místečko.Kde mě nikdo nevidí a nikdo o něm neví!Poslouchala jsem písničky a ležela jsem na suché a voňavé trávě pokryzé kamením. A po dlouhé době jsem přemýšlela. Nad věcma,které nejsou ani tak důležité,ale pro mě ano. Přemýšela jsem o posledních dnech, které se v mém životě udály. Stalo se toho příliš. A já jsem vevěděla jak se s tím vyrovnat. Ale teď už to vím, ani nevíte jak je ta hoďka či dvě v tom lese prospěšná. Miluji ho.A nějak jsem si oblíbila. Vždycky si představuji jak si tam daleho v nebesích lítám a nikdo mě nevidí. Jsem volná jako pták. Ale tak jak bych chtěla. Uvědomila jsem si že život je takový jaký je, a že to co se stalo se stát mělo. A že mi v něm nikdo nepomůže.Nikdo mi ho nemomůže vyřešit. Je to jako křížovka,na kterou nikdo neví jak ji vyřešit. Život sice není těžký,ale ani lehký. A nebýt me nejlepší kamarádky tak si to nikdy neuvědomím, tak úplně docela.
Musím se se vším tím vypořádat sama,jinak to prostě nejde. A tak jsem se jen procházela,běhala a zase procházela. A všechny problémy jsem někam hodila. Poslouchala jsem hudbu,která duněla v mých uších. Ani tak jsem ji nevnímala spíš jsem poslouchala její rytmus a kráčela tak do listů,které dělaly ty šistivé zvuky. Obloha se začala červenat. Šla jsem domů.
Konečně je pátek,dámy! Překládám si francouzské časopisy a uvažuji co budu dělat o víkendu.Ai si vezmu knížu Jestli zůstanu a budu číct až bůh ví do kdy. Uvařím si teploučký čaj a sednu si s velikým svetrem ke hřejivému topení a budu se dívat na ten velký mlživý smok za okny.Ale taky na tu barevnou krásu ve všech odstínech. Už jen dva týdny a budu mít narozeniny(26.10), a taky budou podzimní prázdniny. Odjiždím do Brna,za tetou.Jedu se odthnout od reality.

Kéž bych tam mohla zůstat věčně.Nechce se mi moc momentálně vracet.Ale jsem ráda alespoň za tu chvilku.Kde si odpočinu a naberu dobrou náladu,a taky dost trpělivosti. Cítím že tenhle týden bude zase testový,těžký a náročný.Ale zo už?:) Bye,dámy!Hugs
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Rai. | Web | 17. october 2013 at 0:03 | React

Mh, super. Takže jdu psát komentář podruhé, jelikož se mi prostě z ničeho nic zavřel prohlížeč... V lese se vždycky uklidním, je tam nádherně a hlavně klid, nikdo mě nevidí a nikdo mě v tu chvíli neřeší. Vždycky se v lese uvolním a příjdu na jiné myšlenky.

Budeš v Brně? :O Doufám že to bylo myšleno tak, že tu budeš až na ty podzimní prázdniny!! :DD

Zítra se hned podívám na tvůj email, konečně. Měla jsem zavirovanej notebook, takže jsem ti nemohla odepsat. Mně se s elektronikou děje furt něco -_-

Hall of fame miluju, je to dokonalá písnička.. A máš pravdu, instrumental je asi hezčí<3 :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
Děkuji za návštěvu mého blogu! Doufám že se ti líbí mé články a moje nnázory na svět.
Děkuji za každý komentář či přečtění článku,jsem vděčná za stále čtenáře!
Nečekej že budu psát každý den. Zdroje většina obrázků je z Weheartit.
Mám vás ráda vaše Less♥