Moje blogy.

3. october 2013 at 18:57 | Less |  my world
Tento článek věnuji me drahé blogerce Rai.!Ona me ke článku inspirovala a myslím že si zaslouží být tady i napsaná. Miluji naše e-maily.A jestli máte zájem můžete mi také napsat: ivetak.v@seznam.cz.
Asi jako každá blogerka i já mám blogesrskou minulost. Ano,možná si ještě pamatujete na můj bývalý blog. Byl to takový můj deníček,až na to že jsem se musela dost skrývat. A stejně na něho přišli mi kamarádi a taky mě to časem přeslo,když víte že o vašem blogu ví jedna holka,Míša.Anebo vaše sestra.Je to nepříjemné už se mi špatně psaly články. A proto jsem se "ostěhovala sem" A jsem napsorosto spokojená,mám tento blog moc moc ráda!


Ještě dříve než jsem měla můj minulý blog Elee, jsem měla ještě hooodně hodně skoro nespočet blogů. Můj asi nejoblíbenější po Elee byl o skupině One Direction. Ano,jeden a druhý jsem měla s kamarádkou.Bože:3 Když si vzpomenu ještě jsem měla snad o skupine 5Angels. Myslím že jsem měla ještě jeden na způsob diary. Ale ten mě po chvíli omrzel,neměla jsem co psát. Taky vzpomínáte?:DD Já si ještě vybavuji jeden.Byl to koňský blog.Tak ten měl snad každý:D A milá Rai,psala o koňském. Ano,joojo byl to koňský měl růžovou barvu.Jednu dobu jsem chodila do stájí,jednou jsem na nich jezdila a starala se o ně. Bylo to placené a asi od té doby jsem měla koňský blog. Myslím tak 4roky zpátky. Z dale to nebyl můj první blog. Ale byl můůj velice oblíbený. Možná že ještě existuje. Ale já už vůbec neutím jeho link.
Na svůj první blog si pamatuji docela dobře. Dokonce znám jeho link.Ale ten vám bohužel neřeknu;)) Byl o všem možném. Opravdu se někdy divím jak jsem tohle vše mohla napsat:DD Jo,někdy to nemá ani hlavu ani patu a těch chyb-.- A hlavně ten název blogu:DD Ale ráda se na něho občas kouknu. Hodně jsem psala na téma týdny a ty jejich témata taky nejsou nic moc. Ale zaujal mě jeden můj článek o kterém skoro ani nevím. Psala jsem o afrických lidech. Byl to zvláštní článek,takový bych asi ani teď nenapsala.:) Ale jinak..:DDNebudu komentovat. A co vy a váš první blog?Taky jste jich měli plno?
Doufám že se milé Rai bude článek líbit.:)A taky doufám že jsem vám připoměla vaše staré blogy,které by stály za to oprášit a podívat se na staré články.A zamyslet se"jak jsem to jen mohla napsat?".Jo a v pondělí jedu do divadla,při rozchodu se s kámoškou ulijem někde do kavárny a stvrdcen,protože v sukni v tomhle počasí je venku fakt skvělá kosa!Takže čekjte záliv fotek a informací
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Rai. | Web | 3. october 2013 at 19:30 | React

Takže milá Rai je tak trošku dojatá, jelikož jí ještě nikdo nevěnoval článek a strašně se ti omlouvá, že na ten email neodepsala dřív.. Ona je strašná prostě, nemožná -__- :D Rai strašně moc děkuje :))

Škoda že sem nechceš dát odkaz na tvůj první blog, docela by mě zajímal :D Nemáš se vůbec čeho bát, myslím že každá blogerka teď kroutí hlavou nad tím, co na ty blogy psala za kraviny:DD Ale jelikož jsme teď všechny strašně dospělý, píšeme inteligentněji (hlavně já no :'D).. Taky jsem měla blogy o celebritách, o one direction taky.. Je dokonce aj možný, že jsem tě měla v affskách, jelikož jsem v nich měla přidaný snad všechny blogy o 1D :D Když si teď na svoje blogy vzpomenu, je mi trapně -.- Hlavně když se mi vybaví fanfictions o 1D :DDD Ano, byla jsem velká spisovatelka :DD

2 the lizz. | Web | 6. october 2013 at 14:11 | React

tolik blogů? :D tyjo!
můj první blog - naprostá katastrofa! :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
Děkuji za návštěvu mého blogu! Doufám že se ti líbí mé články a moje nnázory na svět.
Děkuji za každý komentář či přečtění článku,jsem vděčná za stále čtenáře!
Nečekej že budu psát každý den. Zdroje většina obrázků je z Weheartit.
Mám vás ráda vaše Less♥