Jak to jen napsat..

18. october 2013 at 19:55 | Less |  my opinions
Ihned si pustě tohle,honemm!
Takže,jak jen to napsat? Dneska mám tolik pocitů že bych je neraději napsala tak do 10 článků. Zrovna dneska jsem si připadala tak nějak upuštěně. Taky se vám někdy stává, že najednou cítíte takový smutek?Že něco nemáte, že vám něco chybí. Něco důležitého. Co máte rádi.Ale nevíte co to je. Je to strašná úzskost tam někde v důlku mého srdce,nevím jak to nazvat.Ale je to zvlásštní,to trvá třeba pár sekund jindy jsem tím nakažena skoro celý den.Připadal jsem si jako když sníte bonbón a zůstane vám ten obal,nevíte co s ním udělat. Ale víte že je vám k ničemu že ho musíte vyhodit.Tak přesně jsem se cítila.Byla jsem uprostřed tmy, ze které není cesty zpět. Tam kde nikdy nevysvítne slunce. Úplně sama. Chtělo jse mi brečet,řvát. Chtěla jsem utéct a už se nevrátit. Chtěla jsem udělat tolik věcí. Jen né zůstat tady a teď. Zbavit se toho zákeřného smutku,který ničí celý můj vnitřek.Rozežířá celé me srdce. A věřím že se mu to skoro povedlo.Nevím co to bylo.ale bylo to sakra silné. Vteřiny štestí jakoby se vypařily a zůstaly jen ty negativní,které stratily směr a zůstaly u mě a táhly mě ke dnu. Kde měnechly.Každá sekunda byla moje první důležitá,kterou jsem tak chápala.Chápala tak důležitě,důležitě v tom smyslu že mi zasáhla do života.Ať už z té dobré nebo špatné stránky.Vždy něco znamenala,vždy mě bodla,a já jsem si pak uvědomila chyby.Ty na které jsem nikdy dopustit neměla.A čím více jich bylo tím více jsem se cítila opuštěně a sama,sama ve všem ve všem co se ve mě děje.-(A tohle vše bylo v té jedné blbé sekundě,v té ve které my bylo divně smutno v té,která mi zabrala třištvrtě tohoto odstavce.Cítili jste už někdy tento pocit?Sakra,píšu tu pěkné sračky co?)Tak dále.Ani za nic jsem nemohla přít na to,proč nebo z čeho ten smutek je?Jak ho zastavit..Co dělat aby too přestalo.To hnusné sevření břicha,to svírání a bodání.Smutek,který mě pohltil.Chvílemi jsem věřila že to je jen jeden nepovedený den,jako ty které jsem už zažila.Měla jsem pravdu.Najednou mi světlo vykvetlo na tváři.
Teď tohle..
Ano,zase jsem byla jako květ růže.Šťastná a silná.Plná energie.Bože,jsem jako nějaká houpačka,která se houpe sem a tam neuvěřitelnou rychlostí.. Neuvěřitelné je,že mě to dusí a nedokážu to říct.Až na ten neviný a bezmocný usměv.Mohla bych básnit na koho jsem se vše usmála. Na paní v obchodě. Byla jsem s mamkou a ona byla malá a nedošáhla pro rýži.Myslím že ji mohlo být tak 30. Tak jsem se pro ni natáhla. (Ta z Lídlu je fakt dobrá) a ona se na mě usmála. A já na ní. Obě dvě jsme věděli že to jediné z nás vypadné.Byl to neuvěřitelný pocit,štěstí a zahřátí.Jak když sedíte u rožhaveného topení.Pak mi ten úsměv zůstal až do teď.Když důmám kolik toho jsem dnes prožila.Tolik pocitů jsem nezažila snad..fíha.když mě poprvé kluk políbíl.aww.Ne,spátky.TeĎ to bylo trochu jiné,pomáhat lidem je fakt zvláštní.Probudí to v člověku chtíč udělat to samé a dál a dál.Jako když si vezmete brambůrku a pak nemůžete přestat.Celé zamračené nebe jsem vyjasnila.Teda alepoň pro mé oči. A pak zase ten nádherný podzimní podvečer. Plný barev naplněný až po konečky větviček. Moje nálada se urovnala,díky bohu.
a tohlenc tooo.
O víkendu něco podniknem s Natyy.A strašně se těším na prázdniny,pojedu do Brana a uvidím (ji:) úplněě se těším,snad to výjde. A hlavně su užiju volna,máme totiž prázdniny celý týden.áww:) Uvařím si horkou čokoládu a půjdu do lesa a zbytek nechám ve hvězdách. Taky v pondělí pošlu dopis Ismailovi(Francouz,znám ho přes Interpals,super kámoš,krásný a roztomily=teď si tohle čte,je mu 18.aww),o tom vám někdy něco napíšu v dalším článku.(Na dlouho) A co vy?♥ Zabiju ty moje nálady,už nechci trávit na kolotči,vystupuji a vydavám se na další a ještě těžší trať.S otázkou "Jak dál?" Bye,slečniky:)
(vím že si tohle nikdo nepřečte,komu by se taky chtělo číct,žejo-_-)

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 ellie. | Web | 18. october 2013 at 22:09 | React

děkuju děkuju děkuju!:)
mně se to chtělo číst. a přečetla jsem to.
píšeš úžasně. snad tu nejsem naposledy.
a skvělý výběr na písničky. hlavně 'how long will i love you'. vždycky umírám, protože je tak krátká-_-
pomáhat lidem je moc moc moc super. znám to. ráda pomáhám, tak moc ráda^^

vy máte celý týden volno? závidím-_- taky chci. a taky si chci psát s francouzem, potřebuju se zlepšít ve frájině..
jak to interpals funguje?

a ten gif na konci:')

2 Nia Creep | Web | 19. october 2013 at 9:45 | React

Ta písnička je krásná :)
To jsou hormony, řekla bych.
cítím to taky. Mění se to z hodiny na hodinu. Cítím se prázdná, bez života, jako by na mě nezáleželo.. sedím a brečím a najednou bam, a uvědomím si že brečím pro kravinu, seberu se a zase se usmívám.
v článku jsou použité, dokonalé metafory!! :3
krásný článek, vím že je tohle jen období, z části kvuli tobě:3 prožije si to každý :))

3 Rai. | Web | 19. october 2013 at 20:20 | React

Zlatíčko, mluvíš mi z duše. V poslední době se tak cítím skoro furt. Jak kdybych měla v břichu obrovskou díru, která potřebuje něčím zaplnit a jak kdybych byla uvnitř svázaná řetězy a ty mě pořád stahovaly víc a víc. Užírá mě pocit něčeho, ale já nevím co to je. Nemůžu s tím dělat nic a nic mně nepomůže. Cítím se strašně sama. Jako kdyby mně nikdo nerozumněl, přitom mám kamarády, nejsem samotář. Buď jsem divná a nebo si ze mě někdo dělá srandu, každopádně tyhle pocity mívám už delší dobu, hlavně večer. Někdy se s tím probudím, někdy s tím příjdu ze školy. Je to různý. Tak se drž, ať už se ti to nevrátí a ať seš šťastná:)<3

Ale jak píšeš o tom jak jsi pomohla té paní, udělala bych to samé. Hrozně ráda pomáhám lidem, pokud je to v mých silách. Ale moc mi to ke mně nesedí, jsem hrozně sobecká, ale přitom je mi všech hrozně líto. Jsem strašně zvláštní kombinace. Ale jakmile vidím, že nějaký člověk potřebuje pomoc a vím, že já mu v tu chvíli svoji pomoc můžu nabídnout, bez váhání jdu do toho. Baví mě to. Lidi by si měli pomáhat a ne se nenávidět. Bohužel je to tak teď skoro všude.

Závidím slečně, která se s tebou v tom Brně potká. Doufám že i nám to výjde:(:D pokud teda samozřejmě chceš:) A na email se pořád nemůžu dostat, zítra ale budu mít už přeinstalovaný noťas, takže ti konečně odepíšu :D :)

4 Rai. | Web | 19. october 2013 at 20:35 | React

Ty jsi úžasná!:* A já blbá no:D Doufám že to výjde, nehorázně by mě to potěšilo, kdyby nám to vyšlo! :)
Pudem si zatancovat někam spolu :DD Ale nevím jestli neoslepneš, když mě budeš pozorovat:DD Já a tanec, to moc nejde dohromady :D
Nechtěla bych, zaprvé, sukně nenávidím a zadruhé v takové zimě se mi nechce ven ani v zimní bundě :D

5 ellie. | Web | 20. october 2013 at 13:05 | React

vybírání sukní je zlo, divím se, že jsem si nějakou vybrala:D
paříž^^
francouzština je zatraceně těžká, ale stojí to za to. fakt;)
O.o jdu si udělat účet na interpals. potřebuju kamarády..:D
postcrossing znám, mám tam účet, poslala jsem už jeden pohled, jenže ten člověk, co měl poslat pohled mně, na mě tak nějak kašle:D asi si budu muset vylosovat další adresu, protože já taky chci nějaký pohled:D jako první jsem psala rusce:)

6 Nellie Happiness | Web | 20. october 2013 at 19:30 | React

Takové nálady nesnáším, když jsem smutná a vlastně ani pořádně nevim proč :// tak snad byla ta tvoje blbá nálada na nějakou dlouhou dobu poslední a teď už budeš mít jen úsměv na tváři :))

7 ellie. | Web | 20. october 2013 at 20:16 | React

nemám na to teď vůbec čas, ale tak snad někdy:)
a nejsou tam třeba nějací úchyláci?:D osmnáctiletej pěknej francouz by mi nevadil, ale aby to nebyl nějakej čtyřicátník..-_- :D

8 ellie. | Web | 21. october 2013 at 19:18 | React

hej to je mi jedno, já nechci, aby se čtyřicetiletej úchyl zajímal, jak se mám!!:D ale o víkendu se tam prostě musím zaregistrovat, třeba budu mít štěstí na nějakýho fešáka:D
psaná francouzština je pro mě teror, bude muset být trošku trpělivý, chlapec:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
Děkuji za návštěvu mého blogu! Doufám že se ti líbí mé články a moje nnázory na svět.
Děkuji za každý komentář či přečtění článku,jsem vděčná za stále čtenáře!
Nečekej že budu psát každý den. Zdroje většina obrázků je z Weheartit.
Mám vás ráda vaše Less♥