To,co se nikdy nedozvím:')

17. september 2013 at 18:58 | Less |  my opinions
Hi,hugs<33
Píšu zase po tak dlouhé době,já vím. Dnešní den je prostě horznej. U nás je teda počási na **. :'D A jak je u vás?:') Musím se naučit do chemie pár značek a nějaké blbost.. Less,hlavu vzhůru to zvládneš:DD Přeji příjemný čtení v dnešním nečase♥ pusť te si.

Myslím že mnoho lidí veří v posmrtný život. V podstatě já taky:'D Chěla bych vedět co s skrývá za tou černou mlhou naši budoucnosti. Chtěla bych vidět co budu dělat,až nebu tady. Když tu nebudu..tak?co bude?Ano depresivní otázka že? Ale zamyslete se. Vy tady nebudete,co bude pak? Stihneme všechno? Myslím si že existuje nějaká hranice,která dělí svět. Taková ta polovina. Říká se nebe a peklo.Nebe si představuji,jako.."Ráj" Motýlky,nadherné vlny a slunce,voňavý trávník a samé hodné lidičky. Nekonečný svět.<33

Věříte v převtělování?Možná se z nás stane někdo jiný. Třeba nějaký masový vrah. Nebo nějaká těhotná paní,které visí na ramenech hipotéka a 5 dětí. A nebo budu moucha,která ma životnost asi takových 5minut. A nebo pták a nebo co já vím!Malé děti tak do těch 2 let,vlastně ví co v "bývalém životě" byli. Taky vidí anděli. A to jim moc závidím:') Někdy si říkám že jsem rozhodně můj děda. Babička mi vždycky říká,že měl taky rád přírodopis. A měl podobnou povahu. Ahoj dědo<33Na tuto otázku nikdy nenajdeme odpověď.Ale můžeme o ni alespoň uvažovat<3 Doporučuji se podívat na film "Pevné pouto" je to sice fikce,a dost drsný film (na mě) ale stojí za skouknutí.:')

HD Wallpapers Unique Wallpapers | IPICTUREE.COM
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Allys | Web | 17. september 2013 at 19:18 | React

hezký =)

2 Denisa Vargová (16 let) | Web | 17. september 2013 at 20:03 | React

Moc hezky napsaný článek :) a po pravdě. Věřím spíše v převtělení i když posmrtný život mi taky není cizí. Nedá se o mně říci, že jsme věřící, ale doufám, že můj život skončí a potom někde začne. a Doufám, že právě tak tady teď někde pobíhá má babička, která už tu s námi není.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
Děkuji za návštěvu mého blogu! Doufám že se ti líbí mé články a moje nnázory na svět.
Děkuji za každý komentář či přečtění článku,jsem vděčná za stále čtenáře!
Nečekej že budu psát každý den. Zdroje většina obrázků je z Weheartit.
Mám vás ráda vaše Less♥