July 2013

Love..

31. july 2013 at 20:01 | Less |  my opinions
Možná si myslíte že je toto téma ohrané nebo nudné,ale já si to taky myslela. Dokud jsem to neskusila sama. Kdysi jsem zkoušela napsat úvahu o lásce a vytiskla jsem si ji(schovala). Po 1roce mám příležitost ji zveřejnit,a protože se nudím je na to vhodný čas. Ano já vím,říkala jsem až za dva týdny,ale...Kdo to má vydržet?? :) Tak vzhůru..
Mnozí lidé si myslí že láska,je neexistující slovo. Že prostě není,nevěří na něho. Přitom je to pocit,trochu odlišný od jiných pocitů. Existuje láska rodičovská. Hodně z vás si lásky mateřské vůbec neváží. A neříkejte že ne. Přitom je to ten nejspolehlivější a nejhlubší vztah,ktrý nám vydrží až do smrti. Pak je ta druhá láska. Ta,kterou asi každý z nás už prožil,nebo prožívá každopádně bude prožívat. Je vášnivá,sladká,hřehká i hořká. Nedovede popsat.Je hodně těžké ji vyjádřit nebo skrýt. I přesto přináší utrpení a bolesti. Určitě se práte: "Proč je láska tak složitá?Proč je celý život tak složitý?" Život je jednoduchý, to jen my si ho děláme složitým.
Co teda říct závěrem? Není to jen láska, co nás životem provází.Ona sama by nebyla totiž tak zajímavá. K zamilování patří nejen láska a milosrdnost.Ale i sobectví, žárlivost a další z citů. A jak řekl Karel Čapek: "Raději v noci nikdy neotvírejte oči a nemyslete na to že by vás váš přítel mohl zabít.Myslete na to krásné,co spolu máte, co jste vybudovali a buďte veselí každým dnem,kdy jste spolu. Jen tak nás láska může udělat šťastnými." Berte to z nadhledemm :D
Mou úvahou nedokážu nikomu vysvětlit, co je to láska,každý ji pozná jinak. Ale pokaždé jde na člověku poznat že je zamilovaný. Myslím, že lásku si zaslouží každý,ať už provedl cokoliv,všichni jsme lidi a každý dělá chyby, tak proč nedopřát i jiným ty krásné pocity štěstí? Kdybych to měla shrnout toto slovo pro mě je a vždy bude záhadné.Vždycky můžeme nad slovem láska uvažovat,ale nikdy se nedozvíme odpověď kterou chceme slyšet.!
Untitled
Můj oblíbený cytát.
Říkáš:"Miluji déšť" A když prší jdeš se schovat.Abys nezmokl. Říkáš: "Miluji slunce" A když svítí jdeš do stínu.Mám strach ,že mi jednoho dne řekneš: "Miluji tě."Moje fotografické střevo!

31. july 2013 at 14:42 | Less |  my world
Vím že nejsem profesionální fotograf,ale rádá fotím. Cokoli co vidím a trkne mě. Neočekavejte od mých fotek bůh ví jaké překvapení. Jsou to obyčejné fotky po dešti, s trochou slunce(lepší recept neznám!) Mimochodem zítra odjíždím na koncert na 3 dny,vše vám potom napíšu.A pak na dva týdny do Vítkova-k babi.Takže za dva týdny? Fotky jsem musela trochu zmenšit,ale jinak jsem nic neupravovala. Fotila jsem supermakrem s 14pegapixelovým,kompaktním fotoaparátem-obyč. Snad se vám budou alespoň trošku líbit.

Jsou pocity,na které slova nestačí.

29. july 2013 at 20:41 | Less |  my thoughts
V prvé řadě bych chtěla strašně moc poděkovat za tak nádherné komenty! Jsem moc ráda že se vám moje články líbí a že se vám dobře čtou! Vykouzlili jste mi úsměv od ucha k uchu!:) A zároveň se moc omlouvám že nepřidávám každý den,nejde to. A také bych chtěla dodat, Míšo děkuji také moc za tvé nádherné komenty a za skvělé rozesmátí :DD Dlouho jsem si takhle nic s žádnou blogerkou neřekla! :) A taky Licorne za ty boží e-maily!
Jak jste asi poznali z nadpisu jsou pocity,které prostě jen tak nevyjádříme. A myslím si že každý ví o čem píšu. Ať se jedná o jakoukoli oslavu,nebo dárek jsou to pocity štestí. Ty kterých si vážíme a jsme nadevše šťastní. Možná jste sice dostali dárek a neudělal vám tak velkou radost,ale já mluvím o té větší radosti. Té co se prostě nedá vyjádřit. Když dostanete dárek který jste si strašně přáli a vy máte tak neskutečnou radost. Že nevíte co říct. Slza radosti,o té se dá říct skvělé vyjádření,ale jen u málo koho.Miluji ten pocit, je.. nedá se popsat.
Pak jsou ale trochu jiné pocity,ty,které nejsou veselé. Myslím tím rozchody/rozvody s nejbližším člověkem.I když rozvod tak napůl chceme, i rozchod. Ten však záleží na tom kdo o opravdu chce. Nebo smrt a ublížení na zdraví. Ty nezažijeme tak často,ale myslím že jednou je zažije každý. Je to tisíce pocitů v jedom.Jako:"Umřel mi nejbližší člověk,jsem bezcená. Co budu dělat? Jsem sama.Byla báječná.Co mám dělat? Sakra já nevím. Jsem blbá. Já už nechci žít! Jak to zvládnu? Chybí mi..." Ani já tyhle pocity tak doslova neznám,ale nezávidím těm,kteří si tohle prožili. Když jde o slzy,v tom to případě to jde samo. Jsou to asi ty nejpouživanější skrytá slova,ty nejpouživanější pocity-ty které nemůžeme vyjádřit.
Pocity jako je třeba adrenalín?Šplháte po lanové dráze a vyskutují se ve vás pocity strachu, napětí, radosti, unávy, stěstí a co já vím.. Nebo když potkáte třeba Justina Biebera či 1D..Nebo když se dostanete na místo/stát kde jste vždy chtěli jet...a dálší
Je miliony a miliony pocitů,které nejdou vyjádřit,ty které ještě slova nevymyslela a já si myslím že je to dobře.Myslím si že v nějakých případech je dobré mít takové to "soukromí". To, o kterém se nidko nedozvé,našé tajné pocity. A myslím si že ty,no vy víte jaké pocity myslím,by jste asi líčit nikomu nechtěli. :D
Má to své pro a proti, někdy by jsme ty neunosné pocity chtěli zdělit a nejde to tak lehce-vede k tomu sebevražda. A nebo ty co nechceme říct a nebo ty,které každý pozná a přece jen nejdou vyslovit. :)
Love Love Love


Říká se "něco si přej",ale já nechci!

27. july 2013 at 21:09 | Less |  my thoughts
Vím že jsem řekla že budu psát až po prázdninách,ale nevydržela jsem to takže tady je..Sice navím proč,ale je to tak. V poslední době se mi stává taková nepříjemná věc. Znáte to když se kouknete na mobil,kolik je zrovna hodin. A je čas 19:19,14:14,08:08, a dál? Říká se že si máš něco přát. Né že bych vždycky dopředu uvažovalo co si asi přát. Ale někdy jo. Tak jsem si řekla,proč bych o mých přání a o všem kolem měla rozhodovat já. Nechala jsem to tedy na osudu. Klikla jsem na mobil a najednou 12:12. Přála jsem si aby to bylo né na mě ale na osudu,vím že se to nemá říkat,ale už je to jedno. Měla jsem blbý pocit. Druhý den na to se mi to stalo také,ale jiný čas. 09:09. Zase jsem si přála to samé.Ale když se mi to stalo další den,nebyla jsem si rady. To nebylo velké štěstí,měla jsem dojem že to co si přeji si nemám přát, že si mám přát (asi) něco konkretnějšího,či lepšího. A tak jsem si přála jedno konkretní přání,které vá ale neřeknu :D Pak jsem se cítila ještě blbjeji,protože jsem měla hlas,který říkal: "promrhala jsi své přání,nečím co jsi vůbec ani tak nechtěla." Bylo to fakt divné.Zatím se mi to ještě nestalo a to můžu být teda pěkně ráda,protože už nevím co bych dělala!Co si přát?!!
Když se tak zamyslím,mělo to tak být. Z jedné knihy "Andělé v mých vlasech"-kniha podle skutečnosti.Spisovatelka říká. Že svět to tak zařídil,mělo to tak být. Takže se to mělo stát,bylo mi dáno další přání abych ho upřesnila.Bylo to tak a už s tím nic nenadělám. :DD Možná e bychom neměli brát přání na pováženou,možná bychom si jich ohli vážit. Ale když v ten moment je vše složité,je složité si vůbec něco přát,s duchem že to přání je špatné. Možná že svíčky na dortu a jejich svouknutí je taký vzácnost. Ale abych řekla pravdu já si nepamatuji co jsem si přála při svouknutí svíček. :DD Ale určitě jsem tomu věřila a to je důležité.Pak když foukneš do panpelišky,nebo když ti spadne řasa..to je tak asi vše co znám. <3. Tak to dopadá když mrháme tím,co můžeme poznat třeba jen jednou za život. Přání! Stalo se vám to taky? :)) Užívejte hezký zbytek prázdnin.!! :))♥
Nyah World | /l1ghtweight | via Tumblr

Prázdniny plynou rychleji než jsem si myslela♥

22. july 2013 at 21:37 | Less |  my thoughts
Ahoooj!Moc jsem se sem těšila takže...Mám malý melírek,červený pramen.Barvou :DD Jo vypadá to na blonďatých vlasech drsně :DDD Ve středu se chystáme na meditaci a taky vám musím říct že běhám!.. Jo,každý den ráno v 8hod. běháme. Je to kruté ale musím si zvyknout. Myslím že když si zvyknu tak mi i ten běh bude chybět.Brno bylo úžasné,mám tady nějaký fotky z Egypta tak doufám že se vám budou líbit.Jak vam plují prázdniny?Mě teda rychle,a dost se těším do školy.Taky přemýšlím nad výběrem střední školy. Chtěla jsem buď zubního asistenta-záleží jak mi půjde chemie,nebo ekonomka.Poraďte mi :oo Moc si nejsem jistá.Když neudělám výšku tak s ekonomem můžu rovnou pracovat když to zubní technik potřebuje i výšku. Takže jsem totálně v koncích. Možná mě napadne i nějaká jiná.Nějaký tippppy?? :) Tak to je asi vše. Myslím že není co dodat.Užíjte si hezky zbytek prázdnin a po prázkách zase tady.pa <33

And away<3

7. july 2013 at 18:55 | Less |  my world
Takže ahoj holky!Jsem zpět,vůbec nestíhám teď jsem se vrátíla z Vítkova a zítra zase zpátky a pak do Brna!Viz. k Egyptu!Byl úžasný prostě lepší dovolenou jste neviděli. Marsa Alam-Utopia Beach Club.(hotel) 5hvězdiček a olincluziv(já vím je to blbě napsané!). Doporučuji všem a to rudé moře,nekrasnější. Na každém kroku byl černoch to je jasné :D a každý večer večerní program,potápěla jsem se a ty korály! Jak z obrázku.Prostě uchvatná krása!11dní bohatě stačí a fakt jsem se těšila domů přibrala jsem půll kyla :D a přitom jsem jedla jak nevím co!Švédské stoly s 21druhů pečiva a to nemluvím o ostatních jídlech!A korát vás sklamu,nemám fotky.Teda mám,ale na flešce a ta fleška je u někoho jiného.Dostanu je až zítra-jsem je ani já neviděla.A tak je tady nestihnu dát,páč zítra jedu pryč,opravdu.Hned jak přijedu z Brna,no ikdyž možná žebych to zítra stihla :D uvidím. Každopádně tady nějaké hodím! Jo musím podotknou že jsem jela na velbloudovi :D jo!a bylo to úžááásné.A nejlepší je na letadle ten vzlet :DDD omaygat"příští rok bych jela znovu ale třeba do Tunisu-Afrika je nejlepší!
<33
Asi jste si všimli že tady dva týdny nebudu ;'((,ale přijedu a pak sem dám fotky a zbytek zážitků,jsem šťastná jako blecha!Jsou prázdiny a máme plno času,nemusím zítra do školy a jsem volná.za to strašně unavená :D Ani by jste nevěřili jak mě muj bratránek dovede utahat a to je čileší než já!Nechápu ho,včera jsme šli večer v 9spát.Ho samozdřejmě maminka uložila v 7,ale zbudil se!Pako,a pak nás ráno jde v 8hod. zbudit na hlídání.Já si zvyknu <DDD Tak hezký zbytek prázdnin,dne,večera! Páá hugs<3
Více fotek z googlu v celém textu..
Děkuji za návštěvu mého blogu! Doufám že se ti líbí mé články a moje nnázory na svět.
Děkuji za každý komentář či přečtění článku,jsem vděčná za stále čtenáře!
Nečekej že budu psát každý den. Zdroje většina obrázků je z Weheartit.
Mám vás ráda vaše Less♥