Baby girl♥

10. june 2013 at 15:58 | Less |  my thoughts
Tento článek je věnován jakési neznámé holčičce, která mi spříjemnila den. :) Dneska jsem šla ze školy a poněvač mi autobus nezastavil na mé zastávce jela jsem dál. Svítilo slunce a byl neuvěřitelný hyc. No pořád je. Šla jsem kolem hučících aut a protínala se s občas doucím člověkem. V dáli jsem viděla nějakou skupinku. Byla to dopělá maminka a její dítě v kočárku a další holčička,která jezdila na koloběžce a byla asi o 3m vepředu. Byla jsem od nich asi 10metrů. Ani jsem si neuvědomila kdo to je. Prostě jsem jen zaregistrovala že to někdo byl. Byli skoro u mě a ta holčička na kolobce natočila jemně hlavičku a aniž by přemýšlela řekla: "Dobrý den!" A mě doslova spadla čelist!

Ať jsem dělala co jsem dělala celou cestu domu jsem nad tím uvažovala. Možná se vám to zdá normální,ale já jsem měla spoustu otázek. Byla naučená a bez toho aby přemýšlela co dělá mě prostě oslovila. A já odpověděla. Ikdyž jsem uvažovala jak nakonec ze mě vypadlo "Ahoj." Nevěděla jsem jestli říct to co ona anebo ne.Ne že by záleželo na etiketě,ale na tom co jsem vlastně slyšela.To už jsem tak stará? Ne, spíš to bylo strašně roztomilé. Krásná dívenka uháněla dál a mě to doumalo dál dál v hlavě. Každé dítě má právo na to (i ve své velikosti a malém věku) říct to co má,to co chce, to co cítí. A mě mladé holce řekla to. Jsem ráda,teda myslím. Možná si myslíte že je to jen prkotina,nebo blbost.Ale pro mě ne.Pro mě to je..já vlastně nevím..

Doslova mě okouzlila.Ty je jí tvářičky,byla joko z jiné planety,nádherná malá blondýnka.Tím to článkem bych ji chtěla poděkovat,ne že by si to někdy přečetla,ale vím že jsem ten článek napsat měla. A to z toho důvodu,že kdyby mě ta malá holčička neoslovila,tak bych si ji za prvé ani nevšimla a zadruhé ani neoslovila.Byla by pro mě jen "malá holka z vesnice" ale ona to udělala.A dokázala mi jaksi oživit srdce,vím že mám ráda děti,ale ona mi dokázala že i malá neviná holčička je částička puzzle,bez které by to nešlo. Ona byla jako sluníčko,musím si více všímat dětí a musím je mít ráda,protože jsou vyjmeční a protože je ještě chápu(páč nejsem dospělá) a udělala jsem dobře že jsem ji řekla "ahoj" protože kdybch řekla "dobrý den" bylo by to takové moc vážné a nebylo by to ze srdce to nejduležitější: Nebyla bych to já. A tak ti děkuji ty neznámá :).
Large
Large
 

2 people judged this article.

Comments

1 Coco | Web | 10. june 2013 at 16:15 | React

Nám pod barákem běhá rezavej klučina roztomiloučkej a taky mě vždycky zdraví "dobrý den" a má u toho ďolíčky a je doslova k sežrání ♥ :D kdyby byl starší.. :DD

2 Unicorn. | Web | 10. june 2013 at 16:34 | React

U nás ve vesnici je běžné se zdravit a některé staré "dámy", berou jako urážku, když je nepozdravíš a neberou v potaz, že sis jich nevšimla, když jsou schované za křovím a plejou plevel. A proto mě štve, že když je nepozdravím beru se hned za tu drzou dívku, co nemá slušné vychování. Nejdůležitější na pozdravu není, že jej dáš a očekáváš zpátky, ale že jej řekneš, protože chceš dotyčnému dát najevo, že sis ho všimla. Ta malá holčička si tě všimla. A to je dobré znamení, že si tě všimla bez toho, aby na ní máma pokřikovala, že tě má pozdravit. Je to stejné jako například poděkováí. Nikdo by neměl nikomu říkat "poděkuj", když to dotyčný neudělat, občas má důvod. Takže není to prkotina a jsem ráda, že máš ráda děti, máme něco společného.

Ne, že bych byla sobecká, ale spíš si myslím, že je vrozeným pudem, že ti které to nezasáhlo si říkají: ,,ještě že je to v okolí Prahy". A ty které to zasáhlo si říkají: ,,Kéž by to bylo na Moravě". (:

Děkuju za pochvalu laye a celkově všech krásných pochval, co si mi nadělila pomocí komentáře. Možná, že to můžu brát jako prkotinu, ale beru to jako velkou věc, že mě někdo pochválí. (:

3 alfalfa | Email | Web | 13. june 2013 at 7:25 | React

Je to veľmi milé a rozhodne chápem prečo ťa to tak rozveselilo a zároveň prekvapilo. V dnešnej dobe sa ľudia prestali zdraviť. Myslím si, že je to veľká škoda. Niekedy len milé pozdravenie a pousmiatie môže vylepšiť celý deň.

4 rammy_s | Email | Web | 23. june 2013 at 18:46 | React

Úplně si tu malou holčičku umím představit. Takový zlatíčko.:3 Rozhodně to není prkotina, Unicorn má pravdu. Taky by mě to překvapilo a rozveselilo zároveň. Kdybych byla ty, začala bych si s ní povídat. Normálně bych jí řekla to "Ahoj" a pak bych s ní začala mluvit, protože, koneckonců, ta její maminka byla o trochu dál.

Je to nádherný článek, opět. Ceníme, ceníme.:))

Jo, jinak, po dlouhý době jsem byla na blogu a jsou tam tři nové články!:) Sice dva z toho ff-ky, ale jsou tři. Okey, všechny jsou totálně trapný, ale BYLA JSEM TAM!:D

5 i r i s | Web | 8. july 2013 at 13:37 | React

Taky mě občas zdraví malé děti. Většinou absolutně nechápu, proč, protože já děti moc nemám ráda, přesněji řečeno neumím s nimi komunikovat. :-D Nicméně mě to vždycky potěší.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
Děkuji za návštěvu mého blogu! Doufám že se ti líbí mé články a moje nnázory na svět.
Děkuji za každý komentář či přečtění článku,jsem vděčná za stále čtenáře!
Nečekej že budu psát každý den. Zdroje většina obrázků je z Weheartit.
Mám vás ráda vaše Less♥