June 2013

Baby girl♥

10. june 2013 at 15:58 | Less |  my thoughts
Tento článek je věnován jakési neznámé holčičce, která mi spříjemnila den. :) Dneska jsem šla ze školy a poněvač mi autobus nezastavil na mé zastávce jela jsem dál. Svítilo slunce a byl neuvěřitelný hyc. No pořád je. Šla jsem kolem hučících aut a protínala se s občas doucím člověkem. V dáli jsem viděla nějakou skupinku. Byla to dopělá maminka a její dítě v kočárku a další holčička,která jezdila na koloběžce a byla asi o 3m vepředu. Byla jsem od nich asi 10metrů. Ani jsem si neuvědomila kdo to je. Prostě jsem jen zaregistrovala že to někdo byl. Byli skoro u mě a ta holčička na kolobce natočila jemně hlavičku a aniž by přemýšlela řekla: "Dobrý den!" A mě doslova spadla čelist!

Ať jsem dělala co jsem dělala celou cestu domu jsem nad tím uvažovala. Možná se vám to zdá normální,ale já jsem měla spoustu otázek. Byla naučená a bez toho aby přemýšlela co dělá mě prostě oslovila. A já odpověděla. Ikdyž jsem uvažovala jak nakonec ze mě vypadlo "Ahoj." Nevěděla jsem jestli říct to co ona anebo ne.Ne že by záleželo na etiketě,ale na tom co jsem vlastně slyšela.To už jsem tak stará? Ne, spíš to bylo strašně roztomilé. Krásná dívenka uháněla dál a mě to doumalo dál dál v hlavě. Každé dítě má právo na to (i ve své velikosti a malém věku) říct to co má,to co chce, to co cítí. A mě mladé holce řekla to. Jsem ráda,teda myslím. Možná si myslíte že je to jen prkotina,nebo blbost.Ale pro mě ne.Pro mě to je..já vlastně nevím..

Doslova mě okouzlila.Ty je jí tvářičky,byla joko z jiné planety,nádherná malá blondýnka.Tím to článkem bych ji chtěla poděkovat,ne že by si to někdy přečetla,ale vím že jsem ten článek napsat měla. A to z toho důvodu,že kdyby mě ta malá holčička neoslovila,tak bych si ji za prvé ani nevšimla a zadruhé ani neoslovila.Byla by pro mě jen "malá holka z vesnice" ale ona to udělala.A dokázala mi jaksi oživit srdce,vím že mám ráda děti,ale ona mi dokázala že i malá neviná holčička je částička puzzle,bez které by to nešlo. Ona byla jako sluníčko,musím si více všímat dětí a musím je mít ráda,protože jsou vyjmeční a protože je ještě chápu(páč nejsem dospělá) a udělala jsem dobře že jsem ji řekla "ahoj" protože kdybch řekla "dobrý den" bylo by to takové moc vážné a nebylo by to ze srdce to nejduležitější: Nebyla bych to já. A tak ti děkuji ty neznámá :).
Large
Large

Go to Egypt♥

7. june 2013 at 21:52 | Less |  my world
Takže :'DD Čím začít?Tak asi tím že jsme úplně vyřízená a to z toho že jedu do Egypta-letadlem :))(y) a zítra jdu na svatbu.. yy

Takže.. :'D Chtěla jsem změňit pozadí,na hezčí,mám nebo nemám? Jako mě se tohlensto líbí,ale květinkované teď letí :D Takže to se týče blogu,dále,mí drahoušci.Co plánujete na prázky? Já celkem nic,až na EGYPT :')) A jinak budu tak doma ve Vítkově v Brně. A vy??

Moc si na tyhle články nezvykéjte,mám v hlavě tolik věcí, o kterých chi nepsat,ale tohle mi přišlo přednější ;')) Můj život zasáhlo rozhodnutí jestli mám jít do éčka,(lepší třída-PC) a nebo ne :'( Někteří říkaj ne,někteří jo,a toho člověka ,kterého se chci zeptat tady není. Uží vá si Paříže,lehárko ;')) (y) Jesti mě chcete folovnout zde: http://weheartit.com/IvetkaVitkova wehear it. A Tumlr ještě není hotov,ale pak sem dám webky.Jestli máte nějaké dotazy ohledně mě nebo blogu,zde pod tento článek do komentu.(Příležitost ně) A toď asi vše.

Držte mi palce ať vám nespadnu. Bayy Bayy slečny♥

Large
Děkuji za návštěvu mého blogu! Doufám že se ti líbí mé články a moje nnázory na svět.
Děkuji za každý komentář či přečtění článku,jsem vděčná za stále čtenáře!
Nečekej že budu psát každý den. Zdroje většina obrázků je z Weheartit.
Mám vás ráda vaše Less♥