Every man has his price.!

25. may 2013 at 16:51 | Less |  my thoughts
Dnešní článek bude..si to přečtěte :D Změnila jsem pozadí,ať to není tak holé.Co na něho říkáte? :)Snad se vám bude líbit ten to článek věnovaný:Každý člověk má svou cenu!Every! I když to možná nevnímáme a nebo to spíš vnímat nechceme: každý má cenu. A nejen člověk. Každičká moucha, včela, pavouk, pes, kočka, želva, ryba a člověk.ajj. Je jich mnohem víc! Každý živý organismus, který žije na naši zemi má právo žít. Má vlastní cenu! Nemůžeme jen tak zabít včelu, když nám nic neudělala. Jaký by bylo vám kdyby jste byli včely a jen tak by najednou na vás přistály noviny a vy by jste nežili. Někdo by vás jen tak zabil,protože jste ho obtěžovali! Hej lidi! My na světě nejsme sami.Co by jsme bez včel dělali? Ony by neopylovali květy a my by jsme byli bez všech květin a ovoc a bez vitamínu, nakonec by jsem také umřeli. Klidně si řekněte že se ta včela jsmenuje Rosse a že má svůj domov a že hledá potravu. A pak si rozmyslíte jsetli ji zabít nebo ne!

Když tak projíždím webem a nebo čtu knížky třeba o sebevraždách. Tak jediným témanem toho všeho je bezcenost. Skoro všichni se cítí bezmocně a říkají si že jsou neviditelní a že nemá cenu žít. Že tady pro nikoho nejsou. Ale to přece není pravda! My lidi žijeme nejen pro sve rodiny a přátelé ale i sami pro sebe! Někdo na nás čeká a tím že spácháme sebevraždu ublížíme ještě více lidem než si možná myslíme. Existuje alespoň jeden člověk,který si vás váží? A nebo pes či jiné zvíře? A přemýšleli jste nad tím že tomu zvířeti či člověku zničíte celý život? Protože vás neskonale miluje a váží si vás a vašeho života?. Ano je to tak, požná si myslíte že nikomu neublížíte,ale jak to můžete vědět? Jak můžete vědět kolik lidí přijde na váš pohřeb? Někdy mě tyto depresivní otýzky opravdu štvou!

Každý z nás má určitou cenu,ať je to blonďák který umí zpívat a nebo nějaká paní,která má nejlepší rodinu ze všech.Každý má něco pro co chce žít, má něco pro co má tu cenu žít. Někdo mu v tom pomáchá a obdivuje ho. Prostě do sebe vše zapadá,ale jen hloupý člověk to nechce pochopit.Jsme takoví jací jsme a nepokoušejte se to změnit. Řekněte si třeba:co by si be ze mne počala má mamka?Ona by to jisto jistě nepřežila,možná by spáchala sebevraždu,ale nesmířila se stím.Ale nebuďme tak negativní.Každý člověk je krásný,není škaredý. Je možná něco mezi tím.Ale né každý tu krásu vidí. Každý šlověk není chytrý ale ani není úplně hloupý.Každý člověk je ňijaký.A jestli máte ještě nějakou narážku a nevěříte tomu že každý člověk má svou cenu a že každý je jiný a unikátní tak mě přesvěčte v tomhle:"Máte snad stejné deend á?A nebo jste úplně nachlup stejni a nebo nemáte nikoho ani dum ani pokoja ani jedninou věc na sobě ani rodinu a zvíře ani prostřední kde žijete?Tak v tom případě máte pravdu;) Třeba i blbá bunda si vás váží ;) "Narodil ses jako originál, nezemři jako kopie."Large
Large
Large
By Less
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 amy-rose | Web | 26. may 2013 at 10:21 | React

souhlasím s článekm! :)) idkyž, na mě někdy taky spadne ta nálada 'everybody hates me' musím říct, že máš pravdu! (y) :)

2 Luciiy. | Web | 26. may 2013 at 18:22 | React

souhlasím. Nikdo neni bezcenný, každý má nějakou cenu a pro někoho je vždycky velmi důležitý:)

3 rammy_s | Email | Web | 28. may 2013 at 0:06 | React

Omlouvám se, že jsem ti ještě neodpověděla. Nebude to moc dlouhý komentář, protože moc nevím, co napsat.

Hlavně chválím tvůj layout, pozadí je moc pěkné.:) Very pretty.:D

Dále - jsem ráda, že souhlasíš. Chtěla jsem celý článek o něm napsat přesně tak, jak si myslím, že to vidíte vy a taky nejvíc tak, jak to vidím já. No, asi se mi to povedlo.

A pak k tomuhle článku. Myslím, že máš naprostou pravdu. "Myslím si totéž.":) Všichni jsme něčím důležití a nezáleží na tom, čím. Prostě jsme tu pro něco, co třeba ani neznáme, ale pro něco tady jsme. Nevím, jak tě napadlo o tomhle psát, ale líbí se mi to.:):D

4 Coco | Web | 28. may 2013 at 20:40 | React

Naprostý souhlas!! Každý je pro někoho speciální :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
Děkuji za návštěvu mého blogu! Doufám že se ti líbí mé články a moje nnázory na svět.
Děkuji za každý komentář či přečtění článku,jsem vděčná za stále čtenáře!
Nečekej že budu psát každý den. Zdroje většina obrázků je z Weheartit.
Mám vás ráda vaše Less♥